
Прожектор акумуляторний 20V, 20Вт, без ЗП та АКБ Дніпpo (DCL-201)
3 050 ₴
- Нет в наличии
- Код: DCL-201
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Призначення
Акумуляторний світлодіодний прожектор DCL-201 дозволяє рівномірно освітлити велику площу при виконанні ремонтних і монтажних робіт. Використовується на СТО, в майстернях і при побутовому використанні.
Прожектор має 4 режими регулювання рівня освітлення в діапазоні від 600 Лм до 3000 Лм.
Три джерела світла
Модель DCL-201 оснащена трьома джерелами світла — основним і двома додатковими, які можна виставити в будь-якому зручному положенні. За їх допомогою можна освітлити площу буквально навколо осі самого прожектора.
Надійність
Прожектору присвоєний клас захисту від вологи IP54. Також він має ударостійкий корпус і скло зі ступенем захисту IK07, що дозволяє працювати навіть в екстремальних умовах.
Особливості
- ліхтар оснащений гаком, за допомогою якого його можна підвішувати для більшої зручності в роботі;
- шарнір на платформі, який дозволяє швидко виставити світло в будь-якому зручному положенні;
- прогумована ручка для зручного перенесення прожектора;
- три джерела світла з поворотними платформами.
Характеристики
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Напруга акумулятора | 20V |
| Напруга АКБ | 20 В |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Сила світлового потоку | 3000 Лм |
| Температура світла | 6500К |
| Індекс передачі кольору | CRI 80+ |
| Кут випромінювання світла | 120° |
| Сумісність з АКБ | BP-220, BP-240, BP-260 |
| Вага | 1,9 кг |
| Автономність з АКБ 2А | 1 режим - 4,5 г, 2 режим - 3,5 г, 3 режим - 2,5 г, 4 режим - 1,5 г |
| Автономність з АКБ 4А | 1 режим - 9 г, 2 режим - 7 г, 3 режим - 5 г, 4 режим - 3 г |
| Автономність з АКБ 6А | 1 режим - 13,5 г, 2 режим - 10,5 г, 3 режим - 7,5 г, 4 режим - 4,5 г |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1700 г |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Световой поток | 3000 лм |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Мощность | 20 |
| Напряжение | 20 |
| Дополнительные характеристики | |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Применение освещения | Для внутрених помещений, Резервное освещение |
| Режим работы | Прерывисто-продолжительный |
Информация для заказа
- Цена: 3 050 ₴





