
Прожектор акумуляторний 20V, 20Вт, без ЗП та АКБ Дніпpo (DCL-200)
2 270 ₴
- Нет в наличии
- Код: DCL-200
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Призначення
Акумуляторний світлодіодний прожектор DCL-200 призначений для рівномірного освітлення робочих площин. Використовується при виконанні ремонтних і монтажних робіт, на СТО, в промислових і домашніх майстернях.
Надійність
Прожектору присвоєний високий рівень захисту від вологи — IP54. Він оснащений ударостійким корпусом і склом зі ступенем захисту IK07, що дозволяє впевнено працювати навіть в екстремальних умовах. Також є можливість вологого чищення корпуса.
Автономна робота
Ліхтар має кілька режимів автономності:
- 1 режим: 2А — 9 год, 4А — 18 год, 6А — 27 год;
- 2 режим: 2А — 7 год, 4А — 14 год, 6А — 21 год;
- 3 режим: 2А — 5 год, 4А — 10 год, 6А — 15 год;
- 4 режим: 2А — 3 год, 4А — 6 год, 6А — 9 год.
арактеристики
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Напруга акумулятора | 20V |
| Напруга АКБ | 20 В |
| Світлодіод | SMD |
| Кількість діодів | 42 |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Сила світлового потоку | 1700 Лм |
| Температура світла | 6500К |
| Індекс передачі кольору | CRI 80+ |
| Кут випромінювання світла | 120° |
| Клас захисту | IP54, IK07 |
| Сумісність з АКБ | BP-220, BP-240, BP-260 |
| Вага | 0,9 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Напряжение | 20 В |
| Мощность | 20 Вт |
| Световой поток | 1700 лм |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Вес | 900 г |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Режим работы | Прерывисто-продолжительный |
| Дополнительные характеристики | |
| Угол излучения света | 120 град. |
Информация для заказа
- Цена: 2 270 ₴




