
Бензопила ланцюгова 38см, 45куб.см. Vitals (BKZ 4518n)
3 729 ₴
- В наявності
- Код: 76632
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 4518n 15"
Гарантія найвищої якості
Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 4518n 15“ призначена для швидкого перепилювання стовбурів і гілок дерев і чагарників, а також для розпилювання виробів зі свіжої та сухої деревини і деревинно-стружкових матеріалів різної товщини і конфігурації, в тому числі дощок, брусів, плит ДСП і ОДСП. Висока якість і надійність даного виробу в роботі поєднуються з простотою в процесі експлуатації і обслуговування.
Ця бензопила оснащена економічним бензиновим двотактним двигуном потужністю 2,3 к.с. при максимальній частоті обертання коленвала 11000 об/хв. Хромування внутрішньої поверхні циліндра двигуна забезпечує тривалий термін служби двигуна завдяки збільшенню зносостійкості стінок циліндра.
На виріб встановлена 15-дюймова шина. Даний показник прийнято вважати ідеальним для виконання робіт в побуті, в тому числі і з деревиною великого діаметру. За рахунок високої швидкості ланцюга, який дорівнює 18 м/с, забезпечується висока продуктивність роботи.
Функція «Легкий старт»
Завдяки системі «Легкий старт» зусилля, що прикладається користувачем під час запуску двигуна бензопили, знижено на 30%. Таким чином, немає необхідності смикати стартер, достатньо лише плавно витягнути його мотузку.
Чтобы исключить перегрев и предотвратить коррозию и преждевременный износ шины и цепи, конструкцией предусмотрена эффективная система автоматической смазки.
Високоефективний повітряний фільтр
Повітря, що подається до циліндра бензопили, очищується за допомогою високоефективного змінного фільтра паперового типу, який забезпечує краще очищення повітря від пилу в порівнянні з фільтрами інших типів.
Під час проведення технічного обслуговування користувачеві надається швидкий доступ до повітряного фільтру — кришка фільтра зафіксована одним гвинтом-баранчиком, завдяки чому немає необхідності використовувати спеціальні ключі.
Підвищена безпека
Для безпеки роботи конструкцією даної моделі передбачене ефективне гальмо ланцюга з часом спрацьовування 0,12 c. У разі віддачі або «зворотного удару» ланцюгове гальмо спрацьовує дуже швидко, обертання ланцюга при цьому негайно припиниться.
Комфорт в роботі
Щоб в значній мірі знизити рівень вібрації, бензопила Vitals BKZ 4518n 15“ оснащена спеціальними амортизаторами — ефективними демпферними опорами, які поглинають вібрацію, захищаючи тим самим руки користувача від негативного впливу.
Збільшена гарантія
Гарантійний термін на бензопилу ланцюгову Vitals BKZ 4518n 15“ становить 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 380 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 600 мл |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.3 к. с. |
- Ціна: 3 729 ₴




