
Болгарка Ø230mm, 2600Вт Vitals "Professional stone cutting+" (Ls2326DUq)
7 227 ₴
- Нет в наличии
- Код: 110759
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис КШМ (болгарки) Vitals Professional Ls2326DUq stone cutting+
Кутова шліфувальна машина Vitals Professional Ls 2326DUq виготовлена з дотриманням усіх вимог безпеки.
Кутова шліфувальна машина являє собою ручний електричний інструмент, який призначений для шліфування, різання й зачистки виробів із металу та каменю.
Конструктивно виріб складається з електричного двигуна, кнопки пуску двигуна, редуктора (кутової зубчастої передачі) та шпинделя, на якому кріпиться шліфувальний, ріжучий або зачисний диск.
Кутова шліфувальна машина Vitals Professional Ls 2326DUq має сучасний дизайн, надійна в роботі, а також проста у використанні та обслуговуванні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Вес | 6.68 кг |
| Максимальное количество оборотов | 6300 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2600 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальний діаметр диска, мм | 230 |
| Мощность, Вт | 2600 |
| Плавный пуск | + |
| Регулировка скорости | - |
Информация для заказа
- Цена: 7 227 ₴









