
Секатор прямий (лезо 70мм) Vitals "Master" (PS-205-01)
179 ₴
- В наличии
- Код: PS-205-01
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис прямого секатору Vitals Master PS-205-01
Vitals Master PS-205-01 — секатор для робіт у саду та на городі. Ідеально підійде для обрізання виноградної лози.
Прямі вузькі леза виготовлені з нержавійної сталі — міцні та надійні. Діаметр різу складає 5,0 мм.
Ручки секатора з додатковим покриттям з м'якої гуми, завдяки чому вони зручно лежать у руці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Латвия |
| Вес | 0.11 кг |
| Длина лезвия | 70 мм |
| Общая длина | 205 мм |
| Максимальный диаметр реза | 5 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые ножницы |
| Форма лезвия | Прямая |
| Пользовательские характеристики | |
| Max. Діаметр різу, мм | 5 |
| Довжина леза, мм | 70 |
Информация для заказа
- Цена: 179 ₴




