
Ножиці для трави поворотні Vitals (LC-380-01)
480 ₴
- В наличии
- Код: LC-380-01
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис ножиць для трави LC-380-01
LC-380-01 — це мультипозиційні газонні ножиці для трави загальною довжиною 340 мм.
Лезо в цієї моделі 130 мм, з тефлоновим покриттям, що забезпечує йому захист від корозії.
Поворот різальної частини можливий на 360°, що значно прискорює роботу.
Ергономічні руків’я з антиковзним покриттям, а також захистом для рук забезпечують комфорт та безпеку під час роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Латвия |
| Вес | 0.235 кг |
| Общая длина | 380 мм |
| Максимальный диаметр реза | 5 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые ножницы |
| Форма лезвия | Прямая |
| Пользовательские характеристики | |
| Max. Діаметр різу, мм | 5 |
| Вага, г | 235 |
| Загальна довжина, мм | 380 |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 24 |
Информация для заказа
- Цена: 480 ₴




