
Секатор площинний Ø15mm, Vitals "Master" (PS-215-01)
335 ₴
- В наличии
- Код: PS-215-01
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис секатору Vitals Master PS-215-01
Vitals Master PS-215-01 — садовий площинний секатор для ефективного обрізання свіжої лози та гілок. Підходить як лівші, так і правші.
Леза виконані з японської сталі SK5 — гострі та довговічні. Діаметр різу складає 15 мм.
Руків’я виготовлені з легкого та міцного алюмінію, дуже зручні у використанні. ПВХ накладки на руків’ях не дають секатору ковзати в руці.
Важливою перевагою секатора Vitals Master PS-215-01 є те, що модель укомплектована надійним замком для фіксації лез у закритому стані.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Латвия |
| Длина лезвия | 55 мм |
| Общая длина | 215 мм |
| Максимальный диаметр реза | 15 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 335 ₴





