-10%

Болгарка Ø125mm, 750Вт Vitals "Master" (Ls 1275BRc)
1 889 ₴
1 700 ₴
- В наличии
- Код: Ls 1275BRc
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис КШМ (болгарки) Vitals Master Ls 1275BRc
Кутова шліфувальна машина Vitals Master Ls 1275BRc – потужний багатофункціональний інструмент , який ідеально впорається з низкою складних задач! Надійна в роботі, дуже продуктивна, проста в обслуговуванні, має сучасний дизайн!
На що здатна КШМ Vitals Master Ls 1275BRc?
Ця модель виготовлена з дотриманням усіх вимог безпеки і прекрасно працює з металевими виробами – відпилює, зачищає, шліфує, точить, полірує. Для побутових і напівпрофесійних задач!
Принцип роботи КШМ, або «болгарки»
Конструктивно інструмент складається з електричного двигуна, кнопки пуску двигуна, редуктора (кутової зубчастої передачі) та шпинделя, на якому кріпиться шліфувальний, різальний або зачисний диск.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Вес | 2.1 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальний діаметр диска, мм | 125 |
| Мощность, Вт | 750 |
| Плавный пуск | - |
| Регулировка скорости | - |
Информация для заказа
- Цена: 1 700 ₴









