
Болгарка Ø125mm, 720Вт Vitals (Ls1275BX)
1 398 ₴
- В наличии
- Код: Ls1275BX
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис КШМ (болгарки) Vitals Ls1275BX
Кутова шліфувальна машина Vitals Ls 1275BX виготовлена з дотриманням усіх вимог безпеки.
Кутова шліфувальна машина являє собою ручний електричний інструмент, який призначений для шліфування, різання і зачистки виробів із металу.
Конструктивно виріб складається з електричного двигуна, кнопки пуску двигуна, редуктора (кутової зубчастої передачі) та шпинделя, на якому кріпиться шліфувальний, різальний або зачисний диск.
Кутова шліфувальна машина Vitals Ls 1275BX оснащена високоякісними підшипниками C&U.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Вес | 2 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Потребляемая мощность | 720 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальний діаметр диска, мм | 125 |
| Мощность, Вт | 720 |
| Плавный пуск | - |
| Регулировка скорости | - |
Информация для заказа
- Цена: 1 398 ₴








