
Зварювальний рукав Ø0,8-1mm, MIG Vitals "Master" (1400 SN Mini)
1 029 ₴
- Нет в наличии
- Код: 152925
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Опис зварювального пальника MIG Vitals Master 1400 SN Mini
Зварювальний пальник MIG Vitals Master 1400 SN Mini — высокоякісний інструмент напівпрофесійного класу. Призначений для використання в комплекті зі зварювальним інвертором Vitals Master MIG 1400 SN Mini.
Технологія MIG (Metal Inert Gas) — це електродугове зварювання у захисному середовищі інертного газу за допомогою електроду, що плавиться. Як електрод застосовується дріт — сталевий чи з іншого металу, який годиться для з’єднання металевих частин. Технологія MIG чудово підходить для зварювання алюмінію, міді, титанових виробів, нікелю та різних сплавів.
Зварювання за допомогою MIG Vitals Master 1400 SN Mini застосовується в авторемонті, будівництві, на невеликих виробництвах, під час монтажу металоконструкцій.
Комплектування
Комплект постачання містить:
- Зварювальний пальник MIG Vitals Master 1400 SN Mini;
- Керівництво користувача.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Латвия |
| Вес | 1 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина кабеля | 2 м |
| Довжина кабелю пальника MIG, м | 2 |
| Діаметр використовуваного дроту, мм | 0,8–1,0 |
| Діапазон зварювального струму (MIG/MAG), A | 20–140 |
| Максимальный диаметр сварочной проволки | 1 мм |
| Маса, кг | 1,0 |
| Минимальный диаметр сварочной проволки | 0.8 мм |
- Цена: 1 029 ₴






