
Секатор прямий L-95mm Vitals (PS-240-01)
133 ₴
- В наличии
- Код: 123182
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Vitals PS-240-01 – секатор для робіт в саду і на городі. Ідеально підійде для обрізки виноградної лози.
Прямі вузькі леза виготовлені з нержавіючої сталі – міцні та надійні. Діаметр різу становить 2 мм.
Ручки секатора виконані з ABS пластику, завдяки чому зручно лежать в руці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Латвия |
| Длина лезвия | 95 мм |
| Общая длина | 240 мм |
| Максимальный диаметр реза | 2 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые ножницы |
| Форма лезвия | Прямая |
Информация для заказа
- Цена: 133 ₴








