
Гілкоріз телескопічний Ø35mm, Vitals "Master" (LS-910-01T)
693 ₴
- В наличии
- Код: 123171
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Опис телескопічного гілкоріза Vitals Master LS-910-01T
Комфорт та безпека
Інструмент характеризується невеликою вагою — 1300 г. Це досягнуто завдяки тому, що ручки виготовлені з алюмінію. Демпфер, встановлений на стику руків’їв, допомагає погасити вібрації, що виникають від удару під час обрізання. Завдяки накладкам із міцного АБС-пластику ручки зручно лежать у руках і не ковзають.
Леза виконані із вуглецевої сталі SK5. Завдяки високій твердості, дуже добрій в’язкості та зносостійкості матеріалу різальні крайки добре витримують екстремальні навантаження, зберігають гостроту навіть за тривалої експлуатації. Алюміній, з якого виготовлені ручки, довговічний і не схильний до корозії.
Телескопічні ручки
Висувні трубчасті ручки дають можливість регулювати довжину інструменту від 630 до 910 мм. Овальний профіль у поєднанні з ребрами жорсткості забезпечує високу міцність конструкції та легко витримує навантаження під час натискання. Велика довжина дає змогу обрізати високі гілки крон та колючих чагарників, не застосовуючи додаткових пристроїв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Латвия |
| Вес | 1.54 кг |
| Общая длина | 910 мм |
| Максимальный диаметр реза | 35 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Изогнутая |
- Цена: 693 ₴





