
Перфоратор бочок SDS-MAX 1600 Вт, Vitals "Master" (Ra 4016DS)
6 809 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52075
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Опис бочкового перфоратора Vitals Master:
Напівпрофесійний електричний перфоратор Vitals Master Ra 4016DS - досить потужний будівельний інструмент, призначений для швидкого та ефективного виконання різноманітних ремонтно-будівельних робіт:
- довбання, розколювання і розпушування міцних матеріалів - бетонних і цегляних конструкцій, асфальту, осадових гірських порід;
- свердління отворів з ударною дією в цеглі, бетоні, природному камені, асфальті.
Відмінною особливістю перфоратора Vitals Master Ra 4016DS є велика потужність (1600 Вт) і достатньо висока сила удару (9,0 Дж). Дана модель має два режими роботи: свердління з ударом і удар без свердління.
Частота ударів, яка створюється пневматичним механізмом, - регульована (0-3530 1/хв), що дозволяє ефективно і без особливих зусиль робити отвори в різних за твердістю матеріалах. Швидкість обертання шпинделя при цьому можна встановлювати в межах 0-560 об/хв. Максимальний діаметр свердління в бетоні становить 40 мм.
Варто відзначити, що перфоратор володіє дуже високою силою удару – 9,0 Дж. При вазі інструмента 7,3 кг сила удару становить 1,2 Дж на один кілограм виробу, що є чудовим показником. Щоб забезпечити надійність інструмента в роботі і подовжити термін його експлуатації в рази, редуктор поміщено в міцний алюмінієвий корпус.
Характерна особливість цієї моделі - спеціальна запобіжна муфта, яка запобігає травмам і пошкодженню редуктора в разі заклинювання свердла в оброблюваному матеріалі.
Перфоратор Vitals Master Ra 4016DS має вертикальне розташування електродвигуна. Завдяки ергономічній конструкції рукояток перфоратор Vitals Master Ra 4016DS зручно тримати в руках, що забезпечує комфорт при тривалій роботі і не створює фізичної втоми. Особливої уваги заслуговує задня рукоятка. Антивібраційна система усуває негативний вплив на руки користувача під час роботи, а гумова накладка дозволяє міцно тримати інструмент і запобігає зісковзуванню руки в жарку погоду.
В комплект поставки перфоратора входять: патрон стандарту SDS-max, свердло, долото, піка, додаткова рукоятка, пильовик, консистентне мастило, а також міцний пластиковий кейс для зручності транспортування та зберігання інструмента. Для заміни мастила в редукторі в корпусі передбачено спеціальний отвір, що дозволяє користувачеві швидко здійснювати відповідне технічне обслуговування інструмента без звернення до представників сервісного центру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Вага | 7.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 9 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 560 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Режими роботи | Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість функцій | 2 |
- Ціна: 6 809 ₴





