-5%

Болгарка Ø125mm, 860Вт Vitals "Master" (Ls 1286HLv)
1 899 ₴
1 804 ₴
- В наличии
- Код: 205401
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис УШМ (болгарки) Vitals Master Ls1286HLv
Кутова Шліфувальна машина Vitals Master Ls 1286HLv - легка, високопродуктивна і надійна напівпрофесійна модель, яка здатна в умовах безперервної та інтенсивної роботи виконувати різного роду завдання, як на невеликому виробництві, так і в побуті.
Виріб Vitals Master Ls 1286HLv, потужність якої складає 860 Вт, характеризується високою ефективністю і зручністю роботи, а також експлуатаційної надійності і простотою обслуговування. В роботі можуть використовуватися відрізні (шліфувальні) кола з максимальним діаметром 125 мм.
Модель Ls 1286HLv забезпечена системою плавного регулювання швидкості холостого ходу в діапазоні 2000 11000 об / хв. Швидкість оборотів шпинделя регулюється шляхом обертання колеса регулятора в межах 6 позицій. Багатоступеневий регулятор швидкості обертання шпинделя змогу використовувати різні відрізні диски та зачисні насадки з широким діапазоном значень максимальної кількості оборотів.
Головними конкурентними перевагами даного електроінструмента є надійний електродвигун і якіснікомплектуючі, що в рази збільшують термін його експлуатації. Корпус моделі Ls 1286HLv виготовлений з високоякісного пластику. Важливою особливістю є те, що замість втулок ковзання в конструкції використовуються кулькові підшипники.
Комплектується кутова Шліфувальна машина додатковимруків'ям, захисним кожухом, вугільними щітками, а також ключем для надійної фіксації відрізного (шліфувального) кола.
Вага виробу складає лише 2,2 кг, що в поєднанні з компактним і ергономічним дизайном робить цей електроінструмент зручним і безпечним в процесі експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Вес | 2.2 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Потребляемая мощность | 860 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальний діаметр диска, мм | 125 |
| Мощность, Вт | 860 |
| Плавный пуск | - |
| Регулировка скорости | + |
Информация для заказа
- Цена: 1 804 ₴









