
Болгарка Ø125mm, 120Вт Vitals "Master power+" (Ls 12120BRvc)
2 623 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90221
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Опис КШМ (болгарки) Vitals Master Ls 12120BRvc power+
Кутова шліфувальна машина Vitals Master Ls 12120BRvc power+ – потужний багатофункціональний інструмент , який ідеально впорається з низкою задач – як побутових, так і напівпрофесійних. Ця «болгарка» надійна в роботі, дуже продуктивна, проста в обслуговуванні, має сучасний дизайн!
На що здатна КШМ Vitals Master Ls 12120BRvc power+ ?
Ця модель виготовлена з дотриманням усіх вимог безпеки і прекрасно працює з металевими виробами – відпилює, зачищає, шліфує, точить, полірує. Ідеальний інструмент для дому і дачі, гаражу та майстерні.
Принцип роботи КШМ, або «болгарки»
Конструктивно інструмент складається з електричного двигуна, кнопки пуску двигуна, редуктора (кутової зубчастої передачі) та шпинделя, на якому кріпиться шліфувальний, різальний або зачисний диск.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Вес | 2.34 кг |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальний діаметр диска, мм | 125 |
| Мощность, Вт | 1200 |
| Плавный пуск | + |
| Регулировка скорости | + |
- Цена: 2 623 ₴








