
Пила циркулярна Ø125мм, 230Вт Vitals "Master mini" (Rg 1271TG)
3 549 ₴
- В наличии
- Код: Rg 1271TG
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис пили циркулярної Vitals Master Rg 1271TG mini
Пила циркулярна Vitals Master Rg 1271TG mini унікальна модель міні циркулярної пили. Глибина різання складає 48 мм. Для пилки використовуються диски до 125 мм. Ергономічний і ультратонкий дизайн дозволяє працювати з комфортом навіть однією рукою. Бічний упор забезпечить високу точність робіт, а за допомогою адаптера для підключення пилососа робота стане безпечною для органів дихання людини.
Пила циркулярна Vitals Master Rg 1271TG mini дозволяє різати різні породи дерева, а також камінь та кераміку. Легка і компактна модель стане невідомим помічником як у побуті так і на виробництві.
Постачається модель у картонній коробці. Довжина мережевого прогумованого кабелю становить 5 метрів.
Гарантія на інструмент складає 36 місяців!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Латвия |
| Вес | 3.1 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Глубина пропила под 45 градусами | 32 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 4500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Потребляемая мощность | 710 Вт |
| Состояние | Новое |
| Глубина пропила под 90 градусами | 48 мм |
| Число оборотов холостого хода | 4500 об/мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто/брутто, кг | 3,1 / 3,4 |
| Габарити упаковки, мм | 460x130x210 |
| Діаметр відрізного диска, мм | 125 |
| Кут нахилу відрізного диска, град | 0‒45 |
| Максимальна глибина пропилу (45 град), мм | 32 |
| Максимальна глибина пропилу (90 град), мм | 48 |
| Мощность, Вт | 710 |
| Напряжение (В) | 230 |
| Посадковий діаметр, мм | 22,2 |
| Частота обертів холостого ходу, об/хв | 4500 |
| Частота струму, Гц | 50 |
Информация для заказа
- Цена: 3 549 ₴









