Опис бочкового перфоратора Vitals Master Ra 3013DS:
Напівпрофесійний електричний перфоратор Vitals Master Ra 3013DS являє собою потужний будівельний інструмент, призначений для швидкого й ефективного виконання різноманітних ремонтно-будівельних робіт:
- довбання, розколювання й розпушування міцних матеріалів — бетонних і цегляних конструкцій, асфальту, осадових гірських порід;
- свердління отворів з ударною дією в цеглі, бетоні, природному камені, асфальті;
- свердління отворів без ударної дії в металі, деревині, кераміці, а також різних синтетичних матеріалах.
Характерною особливістю перфоратора Vitals Master Ra 3013DS є велика потужність (1300 Вт) і висока сила удару (5,0 Дж). Ця модель має три режими роботи: свердління з ударом, свердління без удару, та удар без свердління.
Частота ударів, створювана пневматичним механізмом, регульована: 0–4350 1/хв, що дає змогу ефективно й без особливих зусиль робити отвори в різних за твердістю матеріалах. Швидкість обертів шпинделя за такої умови можна встановлювати в межах 0–870 об/хв. Максимальний діаметр свердління залежить від оброблюваного матеріалу: дерево — 42 мм, бетон — 30 мм, метал — 13 мм.
Варто зазначити, що перфоратор має високу силу удару — 5,0 Дж. За маси інструменту 4,9 кг сила удару становить 1,02 Дж на один кілограм виробу, що є чудовим показником. Щоб забезпечити інструменту надійність у роботі та подовжити термін експлуатації в рази, редуктор поміщений у міцний алюмінієвий корпус.
Характерна особливість цієї моделі — спеціальна запобіжна муфта, що запобігає отриманню травм і пошкодженню редуктора в разі заклинювання свердла в оброблюваному матеріалі.
Також для комфорту оператора модель має антивібраційне заднє руків’я, яке гасить вібрації та зменшує шкідливий вплив на здоров’я людини.
Перфоратор Vitals Master Ra 3013DS має вертикальне розташування електродвигуна. Завдяки ергономічній конструкції руків’їв перфоратор зручно тримати в руках, що забезпечує комфорт за тривалої роботи й не створює фізичної втоми.
Модель передбачає кейс для транспортування.
Гарантія на перфоратор Vitals Master Ra 3013DS становить 36 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Вес | 5.18 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Длина сетевого кабеля | 3 м |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Максимальная сила удара | 5 Дж. |
| Максимальное количество оборотов | 870 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 4300 уд/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Режимы работы | Сверление с ударом, Сверление, Долбление (удар) |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 28 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 42 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления алмазной коронкой | 125 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество функций | 3 |
- Цена: 3 830 ₴








