
Болгарка Ø125mm, 720Вт Vitals "Master" (Ls 1272HL)
1 549 ₴
1 363 ₴
- В наличии
- Код: Ls 1272HL
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Опис КШМ (болгарки) Vitals Master Ls1272HL
Кутова Шліфувальна машина Vitals Master Ls 1272HL - легка і надійна напівпрофесійна модель, яка здатна в умовах безперервної та інтенсивної роботи виконувати різного роду завдання, як на невеликому виробництві, так і в домашніх умовах. Відмінною особливістю даної моделі є те, що даний виріб має спеціальний малогабаритний корпус, що дозволяє комфортно працювати однією рукою.
Модель Vitals Master Ls 1272HL, потужність якої становить 720 Вт, характеризується високою ефективністю і зручністю роботи, а також експлуатаційної надійністю і простотою обслуговування. Виріб має високу постійну швидкість обертання холостого ходу, рівну 11000 об / хв. В роботі можуть використовуватися відрізні (шліфувальні) кола з максимальним діаметром 125 мм.
Головними конкурентними перевагами даного електроінструмента є надійний електродвигун, а також якісні комплектуючі, що в рази збільшують термін його експлуатації. Корпус кутової шліфувальної машини Ls 1272HL виготовлений з високоякісного пластику. Важливою особливістю цієї моделі є те, що замість втулок ковзання в конструкції використовуються кулькові підшипники.
Комплектується кутова Шліфувальна машина додатковим руків 'ям, захисним кожухом, вугільними щітками, а також ключем для надійної фіксації відрізного (шліфувального) кола.
Вага виробу складає всього 2,0 кг, що в поєднанні з компактним і ергономічним дизайном робить цей електроінструмент зручним і безпечним в процесі експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Вес | 1.98 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Потребляемая мощность | 720 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальний діаметр диска, мм | 125 |
| Мощность, Вт | 720 |
| Плавный пуск | - |
| Регулировка скорости | - |
- Цена: 1 363 ₴








