
Гілкоріз Ø35mm, L-730mm, Vitals (LS-730-01)
547 ₴
- В наличии
- Код: 123170
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис гілкоріза Vitals LS-730-01
Комфорт під час роботи
Металеві трубчасті, круглі в перерізі ручки не деформуються навіть за великих зусиль. Завдяки ефекту важеля дають можливість створити сильне натискання на різальних крайках. Велика довжина інструменту (730 мм), дає змогу обрізати гілки крон і колючих чагарників, не застосовуючи додаткових пристроїв.
Міцність
Руків’я виготовлені з АБС-пластику, який характеризується високою механічною міцністю та ударостійкістю. Кінці руків’їв оснащені прогумованими вставками, які унеможливлюють ковзання під час роботи.
Надійність
Леза виготовлені із високоякісної вуглецевої сталі. Вони гостро загострені й можуть різати навіть жорсткі та сухі гілки завтовшки до 35 мм. Довго не тупляться за тривалої інтенсивної експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Латвия |
| Вес | 1.3 кг |
| Общая длина | 730 мм |
| Максимальный диаметр реза | 35 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 547 ₴




