
Болгарка Ø125mm, 1100Вт Vitals "Master Power+" (Ls 12110BRvc)
2 359 ₴
- В наличии
- Код: LS12110BRVC
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис КШМ (болгарки) Vitals Master Ls 12110BRvc power+
Кутова шліфувальна машина Vitals Master Ls 12110BRvc Power+ виготовлена з дотриманням усіх вимог безпеки.
Кутова шліфувальна машина являє собою ручний електричний інструмент, який призначений для шліфування, різання і зачистки виробів із металу.
Конструктивно виріб складається з електричного двигуна, кнопки пуску двигуна, редуктора (кутової зубчастої передачі) та шпинделя, на якому кріпиться шліфувальний, різальний або зачисний диск.
Кутова шліфувальна машина Vitals Master Ls 12110BRvc Power+ оснащена високоякісними підшипниками C&U.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Вес | 2.2 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальний діаметр диска, мм | 125 |
| Мощность, Вт | 1100 |
| Плавный пуск | + |
| Регулировка скорости | + |
Информация для заказа
- Цена: 2 359 ₴









