
Гілкоріз двуручний Ø25mm, Vitals (LS-380-01)
323 ₴
- В наличии
- Код: LS-380-01
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Vitals LS-380-01 – гілкоріз для обрізання гілок з кущів і дерев діаметром до 25 мм.
Гостро заточені леза 80 мм виготовлені з високоякісної вуглецевої сталі.
Ергономічні металеві круглі трубчасті ручки витримують потужні натискання в процесі експлуатації.
Руків'я виготовлені з ABS пластику, який має високі показники механічної міцності. Ручки комфортно лягають в руці, не ковзають і роблять роботу комфортною і без утоми.
| Довжина загальна, мм | 380 |
| Довжина леза, мм | 80 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Латвия |
| Вес | 1.2 кг |
| Общая длина | 380 мм |
| Максимальный диаметр реза | 25 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 323 ₴




