
Секатор площинний Ø20mm, L-210mm Vitals Master "Comfort" PS-210-01
335 ₴
- В наличии
- Код: PS-210-01
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис секатора Vitals Master PS-210-01 Comfort
Vitals Master PS-210-01 Comfort — секатор напівпрофесійного класу з підвищеним комфортом експлуатації. Призначений для зрізання квітів, винограду, гілок завтовшки до 20 мм. Чудовий інструмент для догляду за чагарниками та живими огорожами у присадибному, дачному, комунальному та невеликому фермерському господарстві. Простий у використанні, практичний, зручний, робить рівний зріз, не завдаючи шкоди кущам та деревам.
Міцність, надійність
Леза виконані із міцної вуглецевої сталі 65MN. Без пошкоджень та деформації витримують екстремальні навантаження. Різальні крайки зберігають гостроту навіть за тривалої експлуатації.
Комфорт під час роботи
Руків’я секатора мають м’які пластикові вставки, які запобігають ковзанню і знижують навантаження на м’язи руки під час експлуатації.
Фіксатор
Фіксатор, яким оснащена модель, дає змогу регулювати відкриття «велика/маленька рука». Під час зберігання надійно фіксує леза в закритому стані.
Леза
Леза з прецизійним заточуванням і вузьким піднятим носиком забезпечують якісний та акуратний зріз. Від впливу вологи, солей, лугів, залишків добрив із ґрунту та опадів, руйнування корозією леза захи
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Латвия |
| Длина лезвия | 65 мм |
| Общая длина | 210 мм |
| Максимальный диаметр реза | 20 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 335 ₴






