
Машина шліфувальна Ø225мм, 710Вт Vitals "Master airy" (SK 2371HDl)
5 107 ₴
- Нет в наличии
- Код: 119277
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Машина шліфувальна Vitals Master SK 2371HDl airy- шліфувальна машина з прямою штангою для стін і стелі. Цей інструмент є універсальним і зручним інструментом для внутрішньої обробки, ремонту, а також видалення надлишків шпалер, фарби, старої штукатуркиііншого.
Основною особливістю моделі є її підсилення не регульована штанга з ліхтариком, який має кут обертання 360⁰. Якість збіркитакомплектуючих дозволяє використовувати дану модель для невеликої будівельної бригади або стане відмінним помічником для побутового користувача.
Модель оснащена великийосновним руків'ям, яке забезпечує зручне управління шліфувальною машиною при роботі зі стелею.
Підошва шліфувальної машини наділена липучкою, яка дозволить дуже швидко змінити абразивний папір з необхідним розміром зерна. Діаметр підошви становить225 мм.
Довжина штанги становить 160 см. Це дозволить з легкістю обробляти стелітастіни у верхній частині.
Унікальна система регулювання підстави виконана з алюмінію. Регулювання дозволяє добитися відмінних результатів шліфування навіть на нерівній поверхні.
Машина шліфувальна Vitals Master SK 2371HDl airy оснащена потужним двигуном в 710 Вт. Для збільшення терміну служби інструменту використовується поліпшений захист двигуна і підшипників. Окремий канал для забору пилу захищається двигун від абразивів і збільшує термін служби виробу.
Для комфортного використання Vitals Master SK 2371HDl airy рекомендується використовувати пилосос для здійсненняпиловідведеннявід шліфувальної поверхні.
Важливим є той факт, що модель оснащена ступінчастим регулюванням швидкості обертання в діапазоні від 1000 до 2200 об / хв. Це дозволить збільшити спектр робіт і підібрати оптимальну швидкість при обробці різних матеріалів.
Торгова марка Vitals гарантує високу надійність і довговічність використання
Гарантія на Vitals Master SK 2371HDl airy становить цілих 36 місяців!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Вес | 7.1 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Диаметр щетки | 225 мм |
| Крепление шлифлиста | Липучка |
| Потребляемая мощность | 710 Вт |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити упаковки, мм | 1364 х 260 х 130 |
| Довжина штанги, см | 160 |
| Діаметр насадки, мм | 225 |
| Маса нетто / брутто, кг | 6,0 / 7,1 |
| Мощность, Вт | 710 |
| Напруга, В | 230 |
| Частота обертання холостого ходу, об/хв | 1000-2100 |
| Частота струму, Гц | 50 |
Информация для заказа
- Цена: 5 107 ₴





