Опис КШМ (болгарки) Vitals Professional Ls1290KNvp
КШМ Vitals Professional Ls 1290KNvp — потужна, ідеально збалансована кутова шліфувальна машина професійного рівня. Висока якість складання й комплектовання дала змогу створити інструмент, який стане незамінним помічником для будівельної бригади або в побуті.
Основними особливостями моделі є: функція підтримання потужності під час навантаження, та регулятор швидкості обертання шпинделя. Завдяки цим функціям КШМ Vitals Professional Ls 1290KNvp може виконувати величезний спектр завдань зі шліфування, різання; стійка до високих навантажень під час обробки різного роду матеріалів.
Модель має ергономічний, компактний дизайн корпусу і двигун потужністю 900 Вт. Високоякісні японські підшипники NSK збільшують ресурс використання КШМ Vitals Professional Ls 1290KNvp.
Оскільки модель компактна, є можливість виконувати низку робіт однією рукою, а також виконувати роботу у важкодоступних місцях.
Якісна кнопка від фірми Jiaben витримує високі навантаження під час інтенсивного використання кутової шліфувальної машини.
Ротор і статор мають поліпшений захист від дрібного абразиву й пилу. Повітряні канали на корпусі мають додаткову систему захисту від пилу, легко чистяться.
Мережевий шнур збільшений до 4-х метрів, прогумований, а отже, стійкий до зламів і низької температури, а також дуже еластичний і приємний на дотик.
Гарантія на КШМ Vitals Professional Ls 1290KNvp становить 60 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Вес | 2.14 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальний діаметр диска, мм | 125 |
| Мощность, Вт | 900 |
| Регулировка скорости | + |
| Функція підтримання потужності | + |
- Цена: 3 049 ₴










