
Секатор площинний Ø20mm Vitals "Master" (PS-200-01HD)
409 ₴
- В наличии
- Код: PS-200-01HD
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис секатора Vitals Master PS-200-01HD
Vitals Master PS-200-01HD — садовий площинний секатор напівпрофесійного класу. Призначений для ефективного обрізання свіжої лози та гілок завтовшки до 20 мм. Також із його допомогою можна підрізати коріння під час пересаджування рослин. Чудово підходить для зрізання квітів, оскільки практично не пошкоджує стебла. Чудовий інструмент для догляду за чагарниками та живими огорожами у прибудинковому, дачному, комунальному та невеликому фермерському господарстві.
Міцність, надійність
Леза виконані з вуглецевої сталі SK5, яка характеризується високою твердістю, дуже доброю в’язкістю та зносостійкістю. Різальні крайки добре витримують екстремальні навантаження, зберігають гостроту навіть за тривалої експлуатації.
Комфорт під час роботи
Завдяки тому, що руків’я виготовлені з легкого та міцного алюмінію, секатор Vitals Master PS-200-01HD характеризується малою вагою. Оптимальне розташування різальної частини та форма руків’їв роблять інструмент дуже зручним у використанні. Накладки з ПВХ на ручках не дають інструменту ковзати в руці.
Замок безпеки
Замок, яким оснащена модель, фіксує леза в закритому стані. Це запобігає випадковому травмуванню під час використання та зберігання інструменту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Латвия |
| Длина лезвия | 60 мм |
| Общая длина | 200 мм |
| Максимальный диаметр реза | 20 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 409 ₴






