
Перфоратор пасмовий 850 Вт, Vitals "Master magnalium" (Ra 3085HBm)
3 870 ₴
- Немає в наявності
- Код: Ra 3085HBm
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Опис прямого перфоратора Vitals Master Ra 3085HBm magnalium:
Компактний електричний перфоратор Vitals Master Ra 3085HBm magnalium призначений для швидкого та ефективного виконання важких ремонтно-будівельних робіт:
- свердління отворів з ударною дією в цеглі, бетоні, природному камені, асфальті;
- довбання, розколювання і розпушування не надто міцних матеріалів - бетонних і цегляних конструкцій, асфальту, осадових гірських порід;
- свердління отворів без ударної дії в деревині, металі, кераміці а також різних синтетичних матеріалах;
- закручування і відкручування кріпильних виробів (шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів та гайок) із застосуванням спеціальних насадок.
Перфоратор Vitals Master Ra 3085HBm magnalium - легкий (3,3 кг), але в той же смое час - продуктивний будівельний інструмент. Відмінною особливістю перфоратора Vitals Master Ra 3085HBm magnalium є невелика потужність (850 Вт) і висока, достатня для ефективної роботи сила удару (3,5) Дж. Дана модель має чотири режими роботи: свердління з ударом, свердління без удару, удар без обертання і зміна положення робочого інструмента.
Частота ударів регулюється в межах 0-5100 1/хв, що дозволяє акуратно робити отвори у різних за структурою матеріалах, включаючи і вкрай делікатні. Швидкість обертання шпинделя при цьому можна встановлювати в діапазоні від 0 до 870 об/хв. Максимальний діаметр свердління залежить від матеріалу, який підлягає обробленню: дерево – 36 мм, бетон – 30 мм, метал – 13 мм.
Варто відзначити, що перфоратор має високу силу удару – 3,5 Дж. При вазі інструмента 3,3 кг сила удару становить 1,1 Дж на один кілограм виробу, що є чудовим показником. Щоб забезпечити надійність інструмента в роботі і подовжити термін його експлуатації в рази, редуктор поміщений в міцний корпус, який виготовлений із магнієвого сплаву.
Модель Vitals Master Ra 3085HBm magnalium забезпечена спеціальною запобіжною муфтою, яка запобігає отриманню травм та пошкодженню редуктора у разі взаклинення свердла в матеріалі, що оброблюється.
Перфоратор Ra 3085HBm magnalium має сучасний дизайн, надійний у роботі, простий у використанні й обслуговуванні, обладнаний патроном з хвостовиком стандарту SDS-plus, який дає можливість легко і швидко замінити свердло, піку або долото. Також, комплектом поставки передбачений додатковий швидкозатискний патрон.
Завдяки продуманій конструкції рукояток перфоратор зручно тримати в руках, що забезпечує комфорт при тривалій роботі і не створює фізичної втоми.
В комплект поставки перфоратора входять: швидкозатискний патрон, додаткова рукоятка, обмежувач глибини, піка, долото, 3 свердла, мастило, пильовик, керівництво з експлуатації, а також міцний пластиковий кейс для зручності транспортування та зберігання інструмента.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Вага | 3.3 кг |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна сила удару | 3.2 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5100 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість функцій | 3 |
| Запобіжна муфта | + |
| Реверс | + |
- Ціна: 3 870 ₴







