
Генератор дизельний 63 кВт, електростартер, Pramac (GSW80D)
870 000 ₴
- Під замовлення
- Код: GSW80D
Відправка з 08 квітня 2026+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
|
Напруга: |
400/230В |
| Тип двигуна: | 4 циліндровий, чотиритактний, з водяним охолодженням |
| Модель двигуна: | Deutz BF4M1012C |
| Об'єм двигуна: | 4040 см3 |
| Запуск: | електростартер |
| Об'єм паливного бака: | 209 л |
| Пікова потужність | 63 кВт |
| Безперервна потужність: | 60,7 кВт |
| Тип генератора: | 3-фазний, Pramac |
| Номінальний коефіцієнт потужності: | 0,8 соs φ |
| Частота: | 50 Гц |
| Рівень шуму: | 66 дБ |
| Витрата палива (100% навантаження) | 15.7 л/год |
| Клас ізоляції: | H |
| Ступінь захисту: | IP23 |
| Габарити, ДхШхВ | 2400x1000x1530 мм |
| Вага: | 1400 кг |
| Країна бренду: | Італія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pramac |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна потужність | 63 кВт |
| Номінальна потужність | 60.3 кВт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Дизельне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1400 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 1530 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Так |
| Режими запуску | Електростартер, Автоматичний запуск |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Марка двигуна | BF4M2012C |
| Потужність двигуна | 75 к. с. |
| Об'єм двигуна | 4040 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 209 л |
| Споживання палива | 13.75 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 000 ₴
