
Лопата штикова жіноча 200*290мм YAPAR (15900Y)
427 ₴
- В наличии
- Код: 9300
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Виготовлена зі спеціального сплаву сталі завтовшки 2.00 мм, гостра лопата 9300 загартована способом термічної обробки для забезпечення міцності, довговічності та тривалого використання. Лопата в стандартній комплектації пофарбована фарбою в електростатичній печі для гарного зовнішнього вигляду. Перед фарбуванням піддається промиванню та сушінню, видаленню поверхневої іржі та мастил за допомоги хімічних речовин.
Вона використовується для весняних городніх робіт, перенесення та аерації ґрунту після збирання врожаю восени.
Загострена форма ідеальна для роботи на твердих ґрунтах. Це лопата, що найчастіше використовується на виноградниках і в садах.
- Длина: 1,3 м
- Наличие черенка: с черенком
- Вид лопаты: штыковая
- Материал ковша: сталь
- Материал ручки/черенка: дерево
- Размеры и вес Вес: 1,7 кг
- Ширина ковша: 21 см...
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forster |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 1.6 кг |
| Длина лезвия | 280 мм |
| Длина рукоятки | 1370 мм |
| Материал рабочей части | Сталь |
| Материал ручки | дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип лопаты | Штыковая |
| Ширина лезвия | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 427 ₴









