
Зварювальний генератор бензиновий 13кВт, 380V, електростартер, Endress (ESE 1006 SDHS-DC ES)
299 500 ₴
- В наличии
- Код: ESE 1006
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Технічні характеристики Endress ESE 1006 SDHS-DC ES
Робочі параметри
- Час безперервної роботи 4.5 год
- Максимальна потужність 13 кВт
- Максимальний діаметр електрода до 5.0 мм
- Максимальний зварювальний струм 300 A
- Витрати палива 3.5 л/год
Характеристики двигуна і пристрою
- Кількість циліндрів 2
- Охолодження повітряне охолодження
- Тип двигуна 4-тактний
- Потужність, к.с. 20.8 к.с.
- Тип палива бензин
- Живлення бензиновий
- Напруга трифазний (380 В)
- Тип запуску електростарт
- Виробник двигуна Rriggs&Stratton
- Марка палива АІ-95
- Об'єм двигуна 627 см.куб.
- Модель двигуна Vanguard 23HP
- Обсяг масляного картера 1.65 л
Конструктивні та функціональні особливості
- Тип розеток 1х16А (220), 1х32А (380)
- Лічильник мотогодин є
- Виконання відкрите
- Матеріал обмотки альтернатора мідь
- Тип альтернатора синхронний
- Особливості з функцією AVR
- Тип установки портативні (переносні)
- Об'єм паливного бака 16 л
- Антивібраційна система з демпферними подушками
- Регулювання зварювального струму ступінчаста
- Індикатор рівня палива з індикатором
- Захист двигуна від низького рівня масла є
Додаткова інформація
- Габарити 945x570x640 мм
- Гарантія 12 місяців
- Клас побутовий
- Вага 146 кг
- Країна походження Німеччина
Комплектація
- Бензиновый генератор;
- сварочный рукав;
- сервисный набор;
- инструкция;
- картонная коробка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Endress |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество фаз | 3 |
| Максимальная мощность | 13 кВт |
| Напряжение | 380 В |
| Номинальная мощность | 11.5 кВт |
| Номинальная сила тока | 250 А |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип топлива | Бензин |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 145 кг |
| Высота | 945 мм |
| Длина | 640 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Двигатель | |
| Мощность двигателя | 15 л. с. |
| Объем двигателя | 627 куб. см |
| Объем топливного бака | 16 л |
| Потребление топлива | 3.5 л/ч |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровень шума | 74 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 400 В |
| Максимальная сила тока | 300 А |
| Система пуска | Электрическая |
Информация для заказа
- Цена: 299 500 ₴
