
Генератор дизельний 5кВт., електричний пуск, Procraft (DP55)
38 490 ₴
- Немає в наявності
- Код: DP55
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Генератор дизельний Procraft DP55 4.5 кВт/5 кВт
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність: 4500 Вт
- Максимальна потужність: 5000 Вт
- Робоча потужність: 4500 Вт
- Вихідна напруга: 220-240 В
- Тип палива: дизель
- Тип двигуна: одноциліндровий чотиритактний
- Тип запуску: електростарт
- Об'єм паливного бака: 12.5 л
- Показник рівня палива: є
- Охолодження двигуна: повітряне
- Кількість розеток 220 В: 2 шт
- Посилена розетка тип SF-123 (три контакти): є
- Розмір: 700x525x545 мм
- Рівень шуму: 74 dB
- Вага: 111 кг
- Об'єм масла в картері: 1.05 л
- Напруга постійного струму: 12 В/8.3 А
- Країна бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Гарантія 12 місяців
Опис:
Генератор потужністю 5 кВт для освітлення великого приватного будинку, а також одночасного підключення: до 10 побутових електроприладів залежно від пускової потужності або 5 одиниць електроінструменту. Обладнання сумісне із зварювальним апаратом, підходить для комерційних підприємств.
У генераторі використовується мідна обмотка двигуна, яка дозволяє використовувати генератор на максимум. Для першого запуску генератора потрібно менше ніж 5 хвилин, включаючи перше обслуговування. Наступний запуск – не більше 1 хвилини. Він оснащений електричним стартером, а також додатковим вікном для відстеження рівня палива в баку. Оснащений цифровим дисплеєм, який відображає такі показники:
напруга (V)
частота змінного струму (Hz)
напрацьовані мотогодини «добові» (Н)
напрацьовані мотогодини загальні (Н)
Безпека під час роботи забезпечує клема для підключення заземлення, встановлена на корпусі. Генератор обладнаний посиленою розеткою на 32 А (220 В), яка дозволяє підключити потужніший інструмент (зварювальне обладнання або подовжувачі з великим перетином).
Клеми постійного струму (12 В/8,3 А) дозволяють заряджати автомобільні акумулятори. При зарядженні забороняється використовувати розетку на 220V.
Купивши цей генератор, ви отримуєте впевненість довгі роки. Його якість підтверджується безкоштовним сервісом упродовж 12 місяців від бренду PROCRAFT.
Ключові особливості:
- Посилена розетка на 32 А (220 В)
- Мідна обмотка двигуна
- Легкий запуск навіть у холодних умовах роботи
- Економна витрата палива та великий обсяг паливного бака дозволяють генератору працювати тривалий час без дозаправки.
- Система захисту від короткого замикання або перевищення допустимого навантаження
- Система захисного відключення при зниженому рівні олії
- Верхнє розташування клапанів двигуна внутрішнього згоряння (OHV) дозволяє контролювати рівень оливи та значно підвищує термін служби генератора.
- Зручне компонування елементів для легкого доступу під час обслуговування
- Кришка масляного бака з щупом для контролю рівня олії
- Невелика вага та габарити забезпечують легке транспортування генератора електрики.
- Дизельний електрогенератор Procraft GP55
- Колеса 2 шт
- Ручки 2 шт.
- Електрична вилка 2 шт
- Свічковий ключ
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 4.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип палива | Дизельне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 111 кг |
| Висота | 760 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліщат | 2 |
| Режими запуску | Електростартер |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 418 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.65 л |
| Об'єм паливного бака | 12.5 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
- Ціна: 38 490 ₴








