
Генератор дизельний 3.3 кВт., електричний пуск, Procraft (DP35)
32 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: DP35
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Технічні характеристики:
- Тип запуску: електростарт
- Номінальна потужність: 3000 Вт
- Максимальна потужність: 3300 Вт
- Робоча потужність: 3000 Вт
- Кількість фаз: однофазний
- Об'єм паливного бака: 12.5 л
- Об'єм олії в картері: 0.65 л
- Цифровий дисплей: так
- Обмотка двигуна: мідь
- Вихідна напруга: 220-240 В
- Кількість розеток 220 В: 2 шт
- Напруга постійного струму: 12 В/8.3 А
- Тип палива: дизель+ масло для чотиритактних двигунів
- Тип двигуна: одноциліндровий, вертикальний, 4-тактний, з повітряним охолодженням, з безпосереднім упорскуванням
- Показник рівня палива: так
- Охолодження двигуна: повітряне
- Розмір: 620 x 450 x 450 мм
- Вага: 81 кг
- Рівень шуму: 69 dB
- Ступінь захисту: IP23M
- Форм-фактор: пересувний
- Країна бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Офіційна гарантія від виробника: 12 міс
Опис:
Дизельний генератор Procraft DP35 потужністю 3.3 кВт для освітлення невеликого приватного будинку, а також одночасного підключення кількох електроприладів залежно від пускової потужності, підходить для побутового та комерційного використання.
Безпека під час роботи забезпечує клема для підключення заземлення, встановлена на корпусі. Міні генератор обладнаний розеткою 220 В та на 12 В. Всі елементи в генераторі для дому знаходяться у зручному компонуванні для легкого доступу під час обслуговування.
Клеми постійного струму (12 В/8,3 А) дозволяють заряджати автомобільні акумулятори. При зарядженні забороняється використовувати розетку на 220V.
Ключові особливості:
- Мідна обмотка двигуна
- Легкий запуск навіть у холодних умовах роботи
- Економна витрата палива та великий обсяг паливного бака дозволяють генератору працювати тривалий час без дозаправки.
- Система захисту від короткого замикання або перевищення допустимого навантаження
- Система захисного відключення при зниженому рівні олії
- Верхнє розташування клапанів двигуна внутрішнього згоряння (OHV) дозволяє контролювати рівень оливи та значно підвищує термін служби генератора.
- Кришка масляного бака з щупом для контролю рівня олії
- Невелика вага та габарити забезпечують легке транспортування генератора електрики.
Комплектація:
- Дизельний електрогенератор Procraft DP35
- Колеса 2 шт
- Ручки 2 шт.
- Електрична вилка 2 шт
- Свічковий ключ
- Інструкція
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 3.3 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип палива | Дизельне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 81 кг |
| Висота | 690 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 296 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 12.5 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Рівень шуму | 74 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 800 ₴






