
Бензиновий генератор 5.1кВт, електро старт Pramac (ES5000)
33 000 ₴
- В наличии
- Код: ES5000
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Бензиновий електрогенератор 5,1 кВт Pramac ES5000 – мобільний пристрій для автономного живлення електроприладів за відсутності джерела енергопостачання. Ідеально підходить для забезпечення електрикою будинку, магазин, майстерня, невеликий промисловий об'єкт. Оснащений системами захисту та стабілізації напруги. Тривалість роботи – 11 годин. Об'єм паливного бака – 11л.
Електрогенератор Pramac ES5000 є однофазною установкою генерування струму загальною потужністю 5,1 кВт. Призначення установки – автономне, аварійне джерело електропостачання.
Час роботи Pramac WX6200 без дозаправки складає 7 годин при навантаженні 50%. Середнє споживання палива становить менше 2-х літрів на годину.
Електрогенератор Pramac ES5000 відрізняється можливістю використання у різних сферах, серед яких:
- Виробничі підприємства (будмайданчики, промислові об'єкти);
- Невеликі приватні підприємства (майстерня, магазин);
- Побутові потреби (дача, будинок, заходи на природі).
Вбудована функція автоматичного регулювання напруги (AVR) створює ідеальну синусоїду на виході, завдяки чому генератор можна використовувати при роботі з чутливим обладнанням: комп'ютери, вимірювальні прилади, медичні прилади та інші пристрої, сприйнятливі до змін напруги та коливань частоти без ризику перевантаження.
Бензиновий електрогенератор Pramac ES5000 обладнаний:
- авторегулятором напруги (AVR),
- системами захисту (перевантаження, тиск оливи, перегрів).
Завдяки наявності на панелі керування цифрового дисплея можна відстежувати такі параметри, як:
- кількість мотогодин;
- напруга;
- частота;
- рівень палива.
Елементи індикації:
- Вихід енергії;
- Вольтметр;
- Перевантаження/рівень оливи;
- Лічильник відпрацьованого годинника.
Захисні механізми
- Перевантаження:
- Низький рівень оливи;
- Коротке замикання;
- Перегрів;
- Панель керування (клас захисту IP 23)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | Pramac |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вид генератора | бензиновий |
| Запуск двигуна | електро/ручний стартер |
| Номінальна потужність | 4,6 кВт |
| Максимальна потужність | 5,1 кВт |
| Повна потужність | 5,1 кВт |
| Кількість фаз | 1 фаза (220 В/50 Гц) |
| Вид палива | бензин |
| Витрати палива | 1,66 літрів на годину |
| Охолодження двигуна | повітряне |
| Автономна робота | при 50% навантаженні - 7 годин |
| Вигляд альтернатора | синхронний |
| Наявність коліс для перевезення | нема |
| Шумозахист | є |
| Об'єм паливного бака | 11 л |
| Панель управління | кнопка запуску генератора, основні індикатори роботи (вольтметр, лічильник відпрацьованого часу (мотогодин)), розетки – 2 шт на 16 ампер, 1 шт на 32 ампери, АВР – автоматичний регулятор напруги, запобіжник на розетки, заземлення; панель керування (клас захисту IP 23). |
| Рівень шуму | на відстані - 7м: 68,76 дБа |
| Додаткова інформація | індикатор тиску оливи; наявності на панелі керування цифрового дисплея |
| Розміри (ДxШxВ): | 730x500x536 мм |
| Вага | 61 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pramac |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 5.1 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 4.6 кВт |
| Полная мощность | 5.1 кВА |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 61 кг |
| Высота | 730 мм |
| Длина | 536 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Защитный кожух | Да |
| Двигатель | |
| Объем масляной системы двигателя | 1.1 л |
| Объем топливного бака | 11 л |
| Потребление топлива | 1.66 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 33 000 ₴


