Призначення
Бензиновий генератор GX-25 номінальною потужністю 2,5 кВт забезпечить автономність побутових приладів на дачі або у приватному будинку. Ви зможете одночасно підключити до нього освітлення, холодильник, зарядку телефону, ноутбук та водяний насос.
Стабільність і комфорт
Функція AVR, що присутня у генераторі, слідкує за рівнем напруги на виході. Показники напруги залишаться стабільними навіть за умови різкої зміни навантаження.
Генератор може працювати до 12 годин без перерви. Така тривалість роботи доступна завдяки повітряному охолодженню двигуна. Споживання палива у моделі GX-25 становить 395 г/кВт*год. Рівень шуму під час роботи — усього 67 dB.
Характеристики
| Номинальная мощность | 2500 Вт |
| Максимальная мощность | 2800 Вт |
| Рабочая мощность | 2800 Вт |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Тип топлива | бензин |
| Альтернатор | синхронный |
| Тип двигателя | одноцилиндровый четырехтактный |
| Модель двигателя | 170F/7.0 Л.С. |
| Максимальный расход топлива | 1 л/ч |
| Тип запуска | электрический стартер/ручной |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Показатель уровня топлива | есть |
| Охлаждение двигателя | воздушное |
| Количество розеток 230 В | 2 шт |
| Размер | 605х445х455 мм |
| Уровень шума | 67 dB |
| Вес | 39.5 кг |
| Объем масла в картере | 0.6 л |
| Напряжение постоянного тока | 12 В/6.5 А |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 3.2 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 3 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Двигатель | |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
Информация для заказа
- Цена: 15 000 ₴





