
Генератор бензиновий 5.0/5.5кВт 4-х тактний ручний запуск GRAD (5710955)
22 490 ₴
- Нет в наличии
- Код: 5710955
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Генератор бензиновий 5.0/5.5кВт 4-х тактний ручний запуск GRAD (5710955)
Сучасна компактна електростанція, яка може стати як альтернативним, так і постійним джерелом струму в невеликому котеджі або офісі. Генератор використовується для живлення електроінструментів, обладнання та побутової техніки. Серцем генератора є бензиновий чотиритактний двигун внутрішнього згоряння. Залежно від типу і виду обладнання, що підключається, при повній заправці генератор може пропрацювати близько 12 годин.
Двигун генератора запускається за допомогою ручної системи запуску - пускового пристрою з шнуром. Для зручності користування всі основні елементи управління і регулювання роботи знаходяться на передній панелі електростанції. Це вольтметр, розетки змінного струму, запобіжники, клеми для підключення споживачів постійного струму 12 Вольт, клема заземлення. Під час роботи генератора автоматичний регулятор AVR на виході забезпечує стійку і безперебійну подачу напруги в заданих межах.
тНа генераторах встановлені спеціальні системи захисту, що дозволяють зробити роботу станції безпечної і довговічної. Захист від перевантаження запобігає надмірному підвищенню навантаження на генератор. У свою чергу, система блокування запуску двигуна відключить запалювання при роботі з недостатнім рівнем масла або при аварійному його витіканні з картера.
Характеристики:
- Вбудований регулятор вихідної напруги (AVR)
- Обладнаний системою захисту від недостатнього рівня масла "OIL ALERT"
- Верхнє розташування клапанів (OHV)
- Додатковий вихід постійного струму (12В-8.3А)
- Місткий бак
- Антивібраційна система
- Портативна конструкція
Комплектація:
- Генератор - 1шт
- Вилка штепсельна - 2шт
- Свічковий ключ - 1шт
- Інструкція по експлуатації - 1шт
- Гарантія - 1шт
- Упаковка - 1шт
- Гарантія, міс 12 місяців
- Тип бензинові
- Напруга, В 220
- Частота, Гц 50
- Номінальна потужність генератору, кВт 5.0
- Максимальна потужність генератору, кВт 5.5
- Тип двигуна приводу 4-тактний
- Витрата палива, г/кВт*год 313
- Ємність паливного баку, л 25
- Об'єм масляного картера, л 1.1
- Потужність двигуна приводу, к.с.
- 15 Робочий об'єм двигуна приводу, см³ 420
- Час безперервної роботи, год 8
- Система запуску ручна
- Рівень шуму, дБ 74
- Габаритні розміри Маса, кг 76 Розмір 700×540×540 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grad |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 5.5 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 5 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Бензин |
| Время непрерывной работы | 8 час |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 76 кг |
| Высота | 700 мм |
| Длина | 540 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Мощность двигателя | 15 л. с. |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 22 490 ₴




