
Генератор бензиновый 2.8 кВт., ручной пуск, PRAMAC (EM2800)
32 000 ₴
- В наличии
- Код: EM2800
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бензиновий генератор PRAMAC GRUPPO ELETTROGENO EM2800-
Це оперативна допомога в подачі електроенергії для освітлення, виконання будівельних робіт і робіт з благоустрою. Повний асортимент на вибір для найкращого вирішення ваших потреб у віддаленому живленні. Портативний генератор PRAMAC можна використовувати як аварійне джерело живлення при відключенні електроенергії на будмайданчику.
Переваги товару
- Двигун Powermate OHV забезпечує постійну потужність для різних застосувань
- Відключення при низькому рівні масла автоматично захищає двигун від пошкоджень
- Практична інструкція щодо швидкого запуску користувача (наклейка)
- Автоматичний регулятор напруги AVR
- У комплект вбудовані колеса для зручного транспортування
Технічні характеристики
| Частота, Гц | 50 |
| Напруга, В | 230 |
| Фаза | 1 |
| Максимальна потужність, Вт | 2800 |
| Номінальна мощность, Вт | 2500 |
| Паливо | бензин |
| Обєм паливного бака, л | 3,6 |
| Витрати палива, 75% л/ч | 2,9 |
| Обєм масла, л | 0,6 |
| Довжина (Д) мм | 645 |
| Ширина (Ш) мм | 540 |
| Висота (В) мм | 540 |
| Вага,кг | 40 |
| Габарити, ДхШхВ мм | 615x450x465 |
| Габарити упаковки, ДхШхВ мм | 640х540х540 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pramac |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 2800 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип топлива | Бензин |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 40 кг |
| Высота | 450 мм |
| Длина | 615 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Двигатель | |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Объем двигателя | 210 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.4 л |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Потребление топлива | 0.31 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Уровень шума | 95 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальная мощность | 2500 |
Информация для заказа
- Цена: 32 000 ₴
