
Лобзік електричний, 800Вт, Dnipro-M (JS-80LX)
3 159 ₴
- В наличии
- Код: JS-80LX
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лобзик електричний Dnipro-M JS-80LX
Основні переваги
- лита алюмінієва підошва запобігає деформації;
- швидка і легка заміна полотна без інструментів;
- обдув робочої зони для вільного огляду місця обробки;
- підсвічування робочої зони полегшує роботу в умовах недостатнього освітлення;
- хоча лобзик і призначений для криволінійного різу, проте пилку не веде навіть під час різу по прямій;
- вбудований патрубок для підключення пилососа;
- маятниковий хід для швидкої роботи;
- довжина мережевого кабелю 3 метри, а ізоляція виготовлена з еластичної гуми, що захищає його від ламкості за низьких температур;
- потоки повітря з дифузору направлені в сторону від обличчя оператора;
- ергономічна рукоятка з гумовими вставками забезпечує зручне захоплення, покращує управління інструментом і знижує втому користувача;
- фіксатор кнопки ввімкнення попереджає почуття втоми в пальцях під час тривалої роботи.
Універсальний
Функція маятникового ходу з чотирма режимами роботи.
- 1-й режим – призначений для різки твердих порід деревини (бук, дуб, фанера з шпону берези);
- 2-й режим – для роботи з деревиною середньої твердості (вільха, липа);
- 3-й режим – підходить для м'якої деревини (сосна, ялина);
- 0-й режим – призначений для різки пластику та металу (нержавіюча сталь, алюміній, негартована сталь, оргскло), в ньому відсутній маятниковий хід. Також цей режим найкраще підходить для фігурного різу. Можна налаштувати лобзик в залежності від цілей: швидко розпиляти матеріал без високої якості розрізу або обрати повільне розпилювання з меншою кількістю сколів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2.4 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 2900 ход/мин |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Сдув опилок | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Быстрозажимное крепление пилки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 159 ₴





