
Лобзік електричний, 650Вт, Dnipro-M (JS-65LX)
2 499 ₴
- В наличии
- Код: JS-65LX
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Основні характеристики
- швидка і легка заміна полотна без інструментів;
- обдув робочої зони для вільного огляду місця обробки;
- підсвічування робочої зони полегшує роботу за умови недостатнього освітлення;
- вбудований патрубок для підключення пилососа;
- маятниковий хід для швидкої роботи;
- хоча лобзик і призначений для криволінійного різу, проте пилку не веде навіть під час різу по прямій;
- довжина мережевого кабелю 3 метри, а ізоляція виготовлена з еластичної гуми, що захищає його від зламу при низьких температурах;
- зручне захоплення завдяки ергономічній рукоятці з гумовими вставками знижує стомлюваність і покращує управління інструментом;
- фіксатор кнопки ввімкнення попереджає відчуття втоми в пальцях у процесі тривалої роботи;
- потоки повітря з дифузору направлені в сторону від обличчя оператора.
Широкі можливості
Електролобзик JS-65LX стане у нагоді при монтажних роботах, укладанні ламінату, паркетної дошки, вагонки, лежаків та схожих матеріалів товщиною до 25 мм у великих об’ємах. Двигун електролобзика витримує короткотривалі важкі завдання (торцювання брусу товщиною 65 мм в режимі «чистий різ»), але не призначений для важких робіт, пов'язаних з будівництвом. Для них краще використовувати моделі 110-ї серії. Як і в старшій моделі, JS-80LX, в лобзику JS-65LX реалізовані підсвітка і обдув робочої зони. При цьому вага електролобзику не перевищує 2,4 кг.
Безінструментальна заміна полотна
Електролобзик має вдосконалений механізм безінструментальної заміни полотна, що повністю виконаний з металу. Він заощаджує час обслуговування, робить його більш безпечним та покращує фіксацію. Щоб замінити розігріту після роботи пилку, не потрібно чекати її охолодження — достатньо просто натиснути на важіль і вона вийде з тримача. Окрім цього, захисний екран можна відхиляти або знімати для зручного обслуговування тримача пилки.
Унікальність механізму полягає в тому, що у нього є окремий механізм (підпружинений металевий шарикопідшипник), який додатково фіксує пильне полотно у штоку. Це допомагає покращити прямий різ за рахунок більшої жорсткості фіксації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2.4 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 2800 ход/мин |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Сдув опилок | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Быстрозажимное крепление пилки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина хода пилки | 65 |
- Цена: 2 499 ₴








