
Шлифмашина угловая, аккумуляторная Ø76мм, без аккумулятора Dnipro-M Ultra (СG-12BC)
2 940 ₴
- В наличии
- Код: СG-12BC
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна кутошліфувальна машина CG-12BC Ultra — хороший вибір для виконання наступних завдань:
- Різання листового металу
- Різання профілів
- Різання пластикових підвіконь
- Зачищення металу
- Різання керамограніт
Болгарка буде корисна на виїзних роботах, для використання в умовах обмеженого простору, в майстернях тощо.
Високий рівень безпеки
Кутошліфувальна машина CG-12BC Ultra обладнана декількома системами захисту:
- Захист від надмірного навантаження
- Захист від перерозрядження акумуляторної батареї
- Захист від повторного ввімкнення
- Система миттєвої зупинки робочого дискаЗначно підвищує безпеку оператора під час використання інструмента.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.9 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальное количество оборотов | 18500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 76 мм |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Размер цанги | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 2 940 ₴






