
Ящик для інструментів 24", металева защібка Berg (52-561)
3 300 ₴
- В наличии
- Код: 52-561
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ящик для інструменттів виготовлений з міцного ударостійкого пластику. Витримує велику вага завдяки ребрам жорсткості та посиленому дну. Призначений для транспортування і зберігання інструментту, а також вимірювальних приладів, органайзери - для зберігання дрібних деталей, таких як шурупи, цвяхи, болти. Ящик в комплекті має зйомний пластиковий лоток. Ящик має металеву ручку та 2 міцні металеві защібки для більшої безпеки при зберіганні та перенесенні. Ви зможете зберігати будь-які інструментти різного розміру в будинку або в машині. Також туди легко можуть поміститися рибальські снасті.
| Тип | ящик |
| Матеріал | пластмаса |
| Розмір ящика | 24" |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Висота | 345 мм |
| Матеріал замків | метал |
| Колір | чорний |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Berg |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик переносной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 345 мм |
| Длина | 595 мм |
| Ширина | 355 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 300 ₴
