
Ящик для інструментів пластмасовий 12" Technics (52-500)
320 ₴
- В наличии
- Код: 52-500
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ящик для інструменттів виготовлений з пластику, в комплекті має зйомний пластиковий лоток. Призначений для транспортування і зберігання інструментту, а також вимірювальних приладів. Ящик має одну защібку з міцного пластику для безпеки при зберіганні та перенесенні.
У будь-якого господаря, будівельника, механіка або майстра повинен бути невеликий ящик для інструменттів першої необхідності. У ньому можна зручно розкласти викрутки, молотки, плоскогубці, а також побутові та підручні матеріали. 12", 312х163х130 мм
| Тип | ящик |
| Матеріал | пластмаса |
| Розмір ящика | 12" |
| Довжина | 312 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 163 мм |
| Матеріал замків | пластик |
| Колір | чорний |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Technics |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик переносной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 312 мм |
| Ширина | 163 мм |
Информация для заказа
- Цена: 320 ₴

