
Ящик для інструменту пластиковий 20" Technics (52-502)
800 ₴
- В наявності
- Код: 52-502
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для інструментів Technics 52-502 виготовлений з пластику, в комплекті має зйомний пластиковий лоток. Призначений для транспортування і зберігання інструментту, а також вимірювальних приладів. Ящик має одну защібку з міцного пластику для безпеки при зберіганні та перенесенні. У будь-якого господаря, будівельника, механіка або майстра повинен бути невеликий ящик для інструменттів першої необхідності. У ньому можна зручно розкласти викрутки, молотки, плоскогубці, а також побутові та підручні матеріали.
| Тип | ящик |
| Матеріал | пластмаса |
| Розмір ящика | 20" |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 230 мм |
| Матеріал замків | пластик |
| Колір | чорний |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technics |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴

