
Лопата цільнометалева штиковая дренажна 127см Hilfmann (H7115)
872 ₴
- Нет в наличии
- Код: H7115
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
HILFMANN H7115 - дренажна вузька подовжена лопата. Лопата має подовжену форму, що дуже полегшує риття траншей для труб і каналізації, так як не потрібно перекидати зайву землю. Ручка металева вкрита гумою. Зверху також пластикова ручка з ребрами жорсткості виключає деформацію пластмаси. Лопата виготовлена з якісного металу, що забезпечує довговічність та функціональність інструменту. Сама лопата має трохи закруглену форму, що разом з товстим металом повністю виключає перелом лопати при копанні.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Ширина лопати – 130 мм
- Висота лопати - 350 мм
- Загальна довжина лопати з ручкою - 1270 мм.
- Тверді зварні шви.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hilfmann |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 1.75 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Длина лезвия | 350 мм |
| Длина рукоятки | 1270 мм |
| Материал рабочей части | Сталь |
| Материал ручки | сталь |
| Состояние | Новое |
| Тип лопаты | Штыковая |
| Ширина лезвия | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 872 ₴


