
Генератор бензиновий 2,5 кВт, max 2.8 кВт. електричний стартер, FERMER
14 580 ₴
- Нет в наличии
- Код: AP-2800E
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Бензиновий генератор Fermer AP-2800E , один з найкращих бензинових генераторів 2017-2018 р.
2.8 кВт потужності !!!!!
Дана модель виробляється в Польщі і дуже поширена в країнах Євросоюзу. Цей скромний помічник цілком впорається з усіма екстреними питаннями у Вашому будинку і дачі. Низький витрата палива близько 390грм. на 1кВт потужності - забезпечить Вам тривалу і дуже економну роботу.
Бензогенератор Фермер AP-2800E оснащений 4-х тактний, бензиновий двигун з повітряним охолодженням. Запуск здійснюється за рахунок електричного стартера.
- Напруга / Частота струму: 220В / 50 Гц
- Потужність (ном, / макс.): 2,5 кВт / 2,8 кВт
- Вихід постійного струму: 12 В / 8,3 А
- Тип двигуна: 4-х тактний, бензиновий, повітряного охолодження, CHV
- Робочий об'єм двигуна 212 см3
- Потужність двигуна: 7,5 л. с.
- Обсяг паливного бака: 15 л
- Тривалість безперервної роботи: 10 ч
- Мінімальний витрата палива: 395 г / кВА * год
- Обсяг масла: 0,6 л
- Електростартер: є
- Габаритні розміри: 600х450х450 Вага: 43 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fermer |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 2800 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 43 кг |
| Высота | 450 мм |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Двигатель | |
| Мощность двигателя | 7.5 л. с. |
| Объем двигателя | 212 куб. см |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Потребление топлива | 0.4 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Электростартер |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальная мощность | 2500 |
Информация для заказа
- Цена: 14 580 ₴
