
Секатор двуручный, зубчатый механизм, косой срез, 745мм Ø40мм, Vitals "Master" (LS-745-01G)
885 ₴
- Нет в наличии
- Код: LS-745-01G
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Vitals Master LS-745-01G – гілкоріз з подвійною зубчастою передачею призначений для обрізки гілок дерев і чагарників діаметром до 40 мм.
Vitals Master LS-745-01G має ряд переваг:
- леза виготовлені зі сталі Mn65 – це інструментальна загартована вуглецева сталь, що відрізняється високою твердістю і міцністю. Також леза інструменту мають тефлонове покриття, яке забезпечує максимальний захист від корозії, налипання смоли та бруду;
- сталеві ручки дозволяють легко витримувати будь-які навантаження при натисканні, а завдяки накладкам з поліпропілену і термопластикової гуми їх комфортно тримати в руках, не ковзають;
- подвійна зубчаста передача допомагає докладати менше зусиль при роботі;
Гілкоріз Vitals Master LS-745-01G – інструмент для роботи в саду без зусиль і з задоволенням!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Латвия |
| Вес | 0.64 кг |
| Максимальный диаметр реза | 40 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Общая длина | 745 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Изогнутая |
- Цена: 885 ₴



