
Рівень 30см 3 капсули, магнітний INGCO INDUSTRIAL (HSL38030M)
495 ₴
- Нет в наличии
- Код: HSL38030M
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Будівельний алюмінієвий рівень 30 см INGCO INDUSTRIAL оснащений трьома очками.
Конструкція виконана з міцного алюмінієвого сплаву товщиною 1,5 мм і має анодоване покриття, завдяки чому термін служби інструменту вище.
Спеціальні вбудовані заглушки з боків захищають рівень від пошкодження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Страна производитель | Китай |
| Измерительные колбы | 1-на колба 45°, 1-на колба 180°, 1-на колба 90° |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип уровня | Механический |
| Габариты | |
| Длина | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Особливість | Інструмент обладнаний двома потужними магнітами |
| Товщина алюмінію | 1,5 мм |
| Точность | 0,5 мм/м |
Информация для заказа
- Цена: 495 ₴




