
Струбцина швидкозатискна 63х150мм INGCO INDUSTRIAL
269 ₴
- В наличии
- Код: HQBC01601
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Струбцина швидкозатискна 63х150 мм INGCO INDUSTRIAL призначена для швидкого та ефективного притиснення рухомого елемента за допомогою спеціального важеля механізму.
Інструмент має одну рухливу губку й одну — фіксовану.
Максимальна сила затиску — 60 кг.
Розміри залізної лінійки: 5х18 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Страна производитель | Китай |
| Материал струбцины | Металл |
| Механизм | Автомат |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автоматическая |
| Ширина зажима | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Паковання | лейбл |
| Размер | 63×150 мм |
| Розміри залізної лінійки | 5×18 мм |
| Сила затиску | 60 кгс |
Информация для заказа
- Цена: 269 ₴


