
Струбцина столярна тип-F 120×400мм INGCO INDUSTRIAL
796 ₴
- В наличии
- Код: HFC021204
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис струбцини столярної типу-F 120 × 400 мм INGCO INDUSTRIAL
Струбцина столярна F-образна INGCO HFC021204 INDUSTRIAL призначена для стиснення між собою або закріплення на робочому столі деталі великих розмірів із пластику, деревини або металу. Має сталеву направляючу підвищеної міцності з пазами, що допомагають утримувати плече в потрібному положенні. Завдяки пластмасовим накладок поверхня захищена від подряпин, пластикова рукоятка зручна у використанні Розмір струбцини: 120х400мм. Максимальна сила затиску: 450кгс.
Товщина і ширина направляючої: 8х30мм. Діаметр різьби: 15.3мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Страна производитель | Китай |
| Защита от проскальзывания | Да |
| Материал струбцины | Металл |
| Механизм | Винтовой |
| Состояние | Новое |
| Тип | F-образная |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр різьби | 15,3 мм |
| Максимальна сила затиску | 450 кгс |
| Размер | 120×400 мм |
| Товщина і ширина направляючої | 8×30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 796 ₴



