
Степлер металевий INGCO INDUSTRIAL (HSG1404)
775 ₴
- В наявності
- Код: HSG1404
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Степлер механічний INGCO INDUSTRIAL незамінний інструмент для тих, хто займається будівельними, ремонтними роботами, виробництвом меблів. Застосовується для кріплення ізоляційного матеріалу, панелей та облицювання до різних поверхонь (дерево, ДВП, ДСП, гіпсокартон, пластик). У інструменту є можливість регулювання рушійної сили.
Характеристики
| Перетин скоби | 1,2 мм |
| Ширина скоб | 10,6 або 11,3 мм |
| Довжина скоб | 4–14 мм |
| Комплект: | |
| - цвяхів без головки | 1000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Кріпильний засіб | Скоби |
| Користувальницькі характеристики | |
| - цвяхів без головки | 1000 |
| Довжина скоб | 4-14 мм |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 20/5 |
| Паковання | подвійний блістер |
| Перетин скобі | 1,2 мм |
| Ширина скоб | 10,6 або 11,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴




