
Рюкзак 340×170×450мм INGCO INDUSTRIAL
2 135 ₴
- В наличии
- Код: HBP0101
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рюкзак INGCO HBP0101 INDUSTRIAL призначений для розміщення й перенесення інструментів і приладдя.
Завдяки влаштуванню й розмірам 450×340×170 мм характеризується місткістю й комфортом. Безліч кишень дають змогу зручно розмістити вантаж. Крім того, забезпечений знімною вкладкою, яку можна використовувати окремо.
Рюкзак виготовлений із міцного й довговічного поліестеру 600D. Наявність зносостійких нижніх накладок підвищує стійкість поверхні до пошкоджень. Для зручності транспортування рюкзак забезпечений м’якою спинкою.
| Розмір | 34×17×45 см |
| Максимальна утримувана вага | 20 кг |
| Особливість | жорстка рама для легкого відкриття та доступу; зовнішні кишені збільшують площу зберігання |
| Матеріал | поліестер Oxford 600D |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Рюкзак |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 340 |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 8 |
| Максимальна утримувана вага | 20 кг |
| Особливість | жорстка рама для легкого відкриття та доступу; зовнішні кишені збільшують площу зберігання |
| Паковання | паперова картка |
| Размер | 34×17×45 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 135 ₴





