
Набір рожково-накидних ключів 8–19мм з тріскачкою INGCO INDUSTRIAL (HKSPAR1082)
1 907 ₴
- В наличии
- Код: HKSPAR1082
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір ключів гайкових комбінованих храпових 8-19 мм INGCO INDUSTRIAL призначений для проведення ремонтних, складальних і демонтажних робіт з використанням шестигранного кріплення.
Налічує 8 ключів з двома головками — ріжкової й кільцевої з тріскачковим механізмом.
Матеріал інструментів — хромованадіевої сталі. Тріскачка виготовлена з міцного хроммолібденовая сплаву.
Ключі 8 мм, 10 мм, 12 мм, 13 мм, 14 мм, 15 мм, 17 мм, 18 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Количество ключей в наборе | 8 |
| Набор ключей | ключи комбинированные |
| Размер max | 19 мм |
| Размер min | 8 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | Рожково-накидной с трещеткой |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 10/5 |
| Паковання | полімерна картка |
| Розміри | 8–19 мм (8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19 мм) |
| Число позиций | 8 |
Информация для заказа
- Цена: 1 907 ₴






